Siteye Online Sayaç Eklemek

Webmasterları ve bloggerları ilgilendiren konumuz online sayaç siteleri. Detaylar için buyurun.

Kullanabileceğimiz binlerce sayaç sitelerinden önemlileri aşağıda sıralayalım;

1 – Google Analytics;  Kuşkusuz en popüleri ve en detaylısı. Yapabilecekleriniz adsense ve adwords istatistiklerini detaylı görebilir. Sitenizin trafik kaynaklarını (google, yandex, direk vb.) kitle durumu (yaş, cinsiyet, yer) gibi bir çok detaylı ve iyi hazırlanmış bir görsel arayüzle site trafiğinizi izleyebilirsiniz.
Giriş Linki; https://analytics.google.com/analytics/

 


2 – Yandex Metrica; Google Analytics özelliklerinin bir çoğunu bulabileceğiniz yine özenle hazırlanmış bir arayüze sahipYandex Metrica.
Giriş Linki; https://metrica.yandex.com.tr/

 


 

3 – Sayyac.com; Türk yapımı site, kullanıcıların kullandığı tarayıcı, işletim sistemi, ekran çözünürlüğü gibi özellikler sunar. Dilerseniz ayarlar kısmından sayacınızı herkese kapatabilir sadece sizde takip edebilirsiniz.
Giriş Linki; http://www.sayyac.com/

 


 

4 – whos.amung.us; En popüler anlık sayaçlardan olan whos.amung.us güzel arayüzleri sunmaktadır. Kötü haber ise herkes istatistiklerinizi görebilir. Kapatabilmek için pro sürümünü almanız gerekmekte.
Giriş Linki;http://whos.amung.us/

 


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın