MediaTek Helio G70 ve G70T Piyasaya Sürüldü

MediaTek son zamanlarda özellikle orta sınıf akıllı telefon pazarında Qualcomm ile daha iyi rekabet etmeye odaklandı. Şirket daha önce Redmi Note 8 Pro’da bulunan MediaTek Helio G90T yongasetini piyasaya sürmüştü ve şimdi MediaTek oyuncu akıllı telefonları için Helio G70 ve Helio G70T yonga setlerini duyurdu.

G70, MediaTek’e göre mobil oyuncuları hedefleyen ve G70 SoC kullanan akıllı telefonlarda oyun deneyimini daha da iyi hale getirmesi gereken MediaTek HyperEngine Oyun Teknolojisi gibi oyun merkezli özellikler getiren bir yonga seti . HyperEngine ile işlemci, CPU ve GPU kaynak tahsisini daha akıllı ve dinamik bir şekilde yönetirken, oyun oynarken daha iyi pil ömrü için güç verimliliğini arttırıyor.

Kameralar için yonga seti, 48MP kameraları veya çift 16MP + 16MP kurulumunu ve yüz kilidini açma, tek ve çift kamera ve daha fazlası gibi özellikleri destekliyor.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın