League Of Legends [Türkiye] Güncellemeleri

Bildiğiniz üzere League Of Legends – Türkiye dün gece bakıma alındı dereceli takımlar sıfırlandı.Hadi gelin biraz göz atalım.

4.1 Yama Notları YAYINLANDI!

4.1 Yama Notları YAYINLANDI!

 

2014 Sezonu nihayet başladı, dereceli liglerin sıfırlanması da tamamlandı. Yaptığımız değişikliklerin büyük bir kısmı, geçtiğimiz sezonun dereceli oyunlarından elde edilen gözlemlerimize dayanıyor. Lig sistemini ilk ortaya koyduğumuzda “sıralama gerilimi” yaşanmasını önlemek istiyorduk. Oyuncuların sıralamada geriye düşerim korkusuyla oyuna girmeye çekinecek kadar gerilmesini istemiyorduk. Sonuç olarak bir grup oyuncunun üst aşamanın V. kümesine çıktığında yeni lige yükselenleri koruma sistemini suistimal edip, oyunları tankladıklarını gördük .

Yapma işte bunu.

2014 Sezonu ile oyunda sürekli yenilgi alan ve çok daha düşük beceri seviyesi ile oynayanların ligden düşürülme ihtimali bulunuyor. Bu şekilde, düşme sınırına yaklaşırsanız öncesinde uygun olarak uyarılacaksınız. Nihayetinde bu değişiklik, V. küme aşamalarındaki dereceli rekabeti ve oynanışı iyileştirecek.

Ayrıca, “LP kilitlenme” olarak da bilinen ve bulundukları aşamada 1. kümede yer alan oyuncuların çok düşük LP kazanımları alması durumunu düzelttik. Kilitlenme, Elmas 1’de geçerli olmaya devam edecek (çünkü Şampiyonluk aşamasının yalnızca en iyi oyunculara ev sahipliği yapması ve katı olması gerekiyor), diğer tüm aşamalarda bundan böyle düzenli LP kazanımları olacak.

Güzel, o zaman yerleştirme maçlarıma başlayabilirim.

 

Bu kararın oldukça yerinde bir karar olduğu kesin, bir çok kişi oyun da kendini tanklama yoluna gidiyor farklı takımlarda ki yüksek rütbe tanıdıkları ile oyunu tam anlamıyla MAHVEDİYOR diyebiliriz.

 

Bunun yanı sıra;

-Bir çok karakter de modifikasyonlar yapıldı.

-Bazı eşyalar modifike edildi.

-Ormancılar için ruh parçalarında ufak oynamalar yapıldı.

En önemlisi de yeni başlayanlar için yapılan yenilik fakat henüz devrede değil, artık sabit ücretsiz şampiyonlar seçildi.

 

Yamanın diğer notlarını BURADAN öğrenebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Etiketler:

Hakkında

Eren Küçük2002'den beri bilgisayar dünyası ile içli dışlıyım.Birçok kez site açtım bir kaç defa farklı online oyunlar kurdum.En çok ilgimi çeken şey PHP oldu.Son 3 senedir salt olarak PHP ile uğraşmaktayım.

Yorum Yazın