İnternetten Para Kazanmak (android)

Oyun ve uygulama denerken ek gelir elde etmeyi kim ister ? Bu yazımızda size en populer iki uygulamayı anlatacağız..

İlk Uygulamanın Adı :  WHAFF

 

 

 

 

Whaff haftalık yada aylık olarak belirlediği uygulama yada oyunları indirmeniz ve kullanmanıza dayalı bir formatı mevcutdut. Önerilen uygulamaları yüklerseniz belirli ücretler uygulamayı yayınladıgı tarihler arası silmezseniz her gün ücret ve günlük açarak kullanırsanız da ücretlendirmesi vardır..

Uygulamayı arkadaşlarınıza yükletirseniz 0,30 dolar kazanıyorsunuz ve tabiki yüklediğiniz arkadasınızda aynı parayı kazanıyor.

Not: Size 0,30 Dolar kazandıracak kodum : BL22644

Whaff’taki Parayı Nasıl Çekerim ?
Evet arkadaşlar bu bölümü sonradan ekledik. Whaffta 10 dolar yaptıktan sonra size farklı platformlarda para alma imkanı sağlıyor. İşte sırasıyla ;

1-Xbox Live ‘da hediye kartı
2-PlaystationStore’da hediye kartı
3-Amazonda hediye kartı
4-Google Play’de hediye kartı
5-Steam’de hediye kartı
6-Facebook’da hediye kartı
7-iTunnes’De hediye kartı
8-Paypal

 

İkinci Uygulamanın Adı : TAPPORO

 

Tapporo sizlere belirli videolar izleterek veya uygulamalar indirterek puan kazandıran; kazandığınız bu puanlar ilede gerek paypal üzerinden nakit para veya farklı alternatifler sunan bir kazanç sistemi. Sistem belirli puanlar üzerinden işliyor ancak en önemli noktası şu ki bazı uygulamalar yatırım gerektirebiliyor.

Kayıt olduktan sonra sizden bir referans kodu isteyecek TAPIU682728 kodunu girerek 250 Puan (0.25 $) kazanabilirsiniz.

 

Kazanılan paraları çekmek:
Paranızı paypal olarak almak isterseniz öncelikle alt sekmede yer alan (mavi alan) Me yazısına tıklayınız ardından açılan sayfada My Profile sekmesine tıklayınız ve For Paypal Prizes yazan kısma paypal mailinizi yazınız.
Ardından Store başlığına tıklarak Paypal Cash sekmesi altında Paypal 5 $ yazan başlığı seçip açılan sayfada Redeem’e tıklıyoruz. Böylece paramızı paypala aktarmak için işlem başlatmış oluyoruz. Paranın durumunu kontrol etmek için en üst sol köşede yer alan butona tıklıyoruz ve ve açılan sayfadan Order History başlığını seçiyoruz. Burada paranızın durumunu görebilirsiniz.

Not: Size 250 Puan kazandıracak kodum : TAPIU682728

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın