En İyi Mobil İşletme (tycoon) Oyunları

Para kazanmak söz konusu olduğunda ısrarcı, çalışkan veya stratejik olmak bir girişimcinin ihtiyaç duyduğu tüm yapı taşlarıdır.

Gerçek dünyada bu becerileri kazanmayı seçmek elbette önemli, ama bir alternatif olsaydı? Neden sadece girişimcilik hayatının sizin için olup olmadığını görmek için oyunları denemeyin?

Bu yüzden, bir iş dünyası oyuncusu olmayı düşünüyorsanız ya da gerçek hayatta dalmak için korkuyorsanız, bu 11 mobil oyun, iç CEO’nuzu ortaya çıkarmak için ideal.

1) Business Inc.

Son hedefiniz, mobil eğlence pazarının lideri olarak öne çıkabilmeniz için işinizi genişletmektir. Verdiğiniz şey, şirketinizin üssel olarak büyümesine yardımcı olabilecek belirli sayıda yeteneğe sahip olmanızıgerektiren projeler üzerinde çalışmaktır.

 iOS ve Android

2) AdVenture Kapitalist

Yapacaklarınız, tek bir limonata standı ile başlayarak gelir elde etmek için belirli ürünlere yatırım yapmaktır. Amaç nakit akışınızı artırarak daha fazla gelir elde etmektir.

iOS ve Android

3) Tap Tycoon

Buradaki amaç sadece açgözlü olmak değil – aslında ekonominizi güçlendirmeye yardımcı olmaktır, ki bu da sizin ulusunuzu güçlendirir ve dünyaya hakim olmanıza yardımcı olur.

iOS ve Android

4) Tiny Tower

Daha fazla seviyeye sahip olursanız, ne kadar çok kazanırsınız ve o seviyeler o kadar pahalıdır. Sonunda amaç, kulenizi olabildiğince yüksek yapmaktır.

iOS ve Android

5) Hipster CEO

Oyun metin tabanlı, ancak sadeliğinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Mobil oyun uygulamaları, mesajlaşma uygulamaları ve arkadaşlık uygulamaları gibi oldukça çeşitli bir aralığa sahip bir ön ayar listesinden bir ürün fikri seçerek işe başlayın. Bu, sinsice hipster kültürüne hitap eden harika bir oyundur ancak uzmanları işe almak, personel eğitimi ve ofis ortamınızı yükseltmek gibi gerekli iş kararlarını hala personelin mutluluğunu korurken ortaya çıkarır.

 iOS

6) Billionaire

Milyarder, hızlı bir şekilde kâr elde etmek için çok sayıda farklı işletme kurma seçeneğine sahip olduğunuz basit bir oyundur. Yaptığınız daha fazla bina, daha fazla para kazanırsınız. Ancak, bir yakalama var.

iOS ve Android

7) Game Dev Story

Bir oyun geliştirme şirketinin perde arkasında neler oluyor?

Buradaki amaç, daha fazla personel kiralayabilmeniz ve böylece daha iyi oyunlar yapabilmeniz için binanızın ilerlemesi ve iyileştirilmesi için daha fazla para kazanabilmektir. Ürettiğiniz oyunlar, tamamlandığında gözden geçirme puanlarına atanır; 1–10 arasında, değerlendiriciden aldığı bir notla skoru. Puanlar, oyunla birlikte gelen satışları etkiliyor ve satışlar, bu hafta nasıl satıldıklarına göre bir sayı ile sıralanıyor.

iOS ve Android

8) Pewdiepie’s Tuber Simulator 

En çok abone olan YouTuber, PewDiePie, video web sitesinde bir sonraki büyük isim olmak isteyen bir tomurcuklanan içerik oluşturucunun rolünü oynadığınız kendi YouTube Simülatörü’yle çıktı. Bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilecek yeterli görünümleri oluşturmak için videoları nasıl kaydedeceğinizi, düzenleyeceğinizi ve yükleyeceğinizi öğrenin.

iOS ve Android

9) Office Tycoon

Buradaki strateji, ofisinizi genişletme konusunda aşırıya kaçmadığınızdan emin olmak ve nelerin yükseltildiği konusunda akıllı olmaktır. Her yükseltme, belirli bir puan kazanır ve bu sayede seviyenizi yükseltir ve daha fazla öğenin kilidini açmanızı sağlar.

iOS ve Android

10) Landlord Real Estate

Gerçek mekanlar, sokaklar, binaları satın alabileceğiniz. Konum özelliklerini kullanan sürükleyici bir o kadarda zorlayıcı bir oyun.

iOS ve Android

11) Biztopya

Her gün, takım elbiseli bir pandayı bir iş adamı olmak için kontrol edebileceksiniz.

iOS ve Android

 

 

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın