Diablo 3 REAPER OF SOULS

25 Mayıs geldi çattı REAPER OF SOULS’un çıkmasına saatler kaldı.

Toplam 200 saatlik oynama süresine ulaştığım Diablo 3’te paramın karşılığını aldığımı size gönül rahatlığı ile söyleyebilirim belki 18 mart itibari ile pazarın kapatılması bende de hayal kırıklığı yaratsada 2-3 tl’ye 100 lerce milyon satanları görünce oyun kurucularında bu kararı alma sebeplerini anlamak zor değil.

Not: Aşağıdaki resimler kendi hesabımdan ekran görüntüleridir..

Capture2

Capture

Gelelim esas konumuz REAPER OF SOULS’a.. her ne kadar yeni karakterleri ve yeni haritaları merak etsemde ilk çıktığında ön sipariş ile 210 lira verenlerden biri olarak.. Ek paket olan bir sürüme de 200 küsür lira vermem biraz bana fazla geldi. Belki bir kaç ay sonra ucuzlama ümidi ile beklemedeyim.. Beklememde mantıklı daha torment I deyim vaktim olmasi halinde normal bir oynayış ile bir kaç ayda torment VI geçerim diye düşünüyorum.

Sizde benim gibi ön sipariş ile diablo 3’ü almış ve daha torment VI’ya gelemediyseniz vaktiniz az ise sizinde yeni sürümü almanız hata olabilir..

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın