Cs Go Para Kazanma Taktikleri

Gençliğimizin oyunu birazda bize faydası olsun. Bu yazımızda Cs Go’dan para kazanma inceliklerine deyineceğiz.

Öncelikle sıkıcı konu olan biraz Cs Go tarihinden bahsedelim;Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO) Valve Şirketinin 2010 da yapımına başladı. 2012 yılında Steam ile piyasayı adeta alt üst etti. İlk Counter Strike’ın piyasaya çıkış tarihi ise 1999’un bir kış günü.

 

 

 

Oyun Hakkında Bilgiler; Oyunun en can alıcı sürümü Arms Deal (Silah Anlaşması)  olan renkli renkli silahların oyuna girmesi. Bu renkli silahlar şuanda genellikle sandıklardan çıkıyor. Çok çok çok çok ……ok şanslı iseniz de oyun sonlarında gelebiliyor. Bir sandığın kilidini açmak için anahtar gerekiyor. Bilin bakalım bu anahtarları nereden buluyorsunuz tabi ki Steam’in ücretli sattığı mağazadan.

Hilecilerin barınamadığı orjinal Cs Go sunucuları çok zevkli hele ki bir dust II var değmeyin keyfine. Iceworld yok mu ? diyenleri duyar gibiyim orjinal korunaklı server’da malesef yok ama ek harita olarak indirebiliyorsunuz. Ama dikkat edin duvar arkasından vurulma gibi olaylarla karşılaşacağınız kesin.

Oyundan nasıl para kazanılır bilgiler; Bedava para yok öncelikle oyunda biraz Rank denilen dereceli oyunlar (Rekabetçi Mod) oynarak rank’ınızı yükseltmeniz gerekmekte. Sonrasında çıkan eşyaları kumar masalarında bahis olarak oynama işine geçebiliriz..

 

 

 

 


Benim bildiğim güvenli diye söylenen 3 site adresini sırasıyla paylaşıyorum;Öncelikle referans ile girerseniz başlangıç coin’i kazanırsınız linkleri açık yazdım ne işim olur derseniz sadece ana site adresinde de girebilirsiniz.
1 – Google chrome ile girerek rusça olan bu siteyi türkçeye çevirerek kullanabilirsiniz.Referans’ı elle girerek 6 coin kazanabilirsiniz. Referans kodu: mimforeva http://rollcsgo.ru/
2 –  Site dili İngilizce basit arayüzlü bir Cs Go Jackpot sitesi. Referans linki; http://csgoduck.com/#ref/wljnea
3 – Site dili türkçe ve arayüzü içlerinde en kolay en güzel ve en zevki olanı. Referans linki; http://www.csgodog.com/aff/PJK8b

Evet benim güvenerek girdiğim siteler bunlar. Konuyu beğendiyseniz daha fazlasını isterseniz yorumlarınızı esirgemeyin. Hoşçakalın.

Steam Oyun Satın Alma Sayfası : http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish

 


 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. eline sağlık, yararlı

Yorum Yazın