Clash Royale

Uzun süredir severek oynadığım ve benim gibi milyonların hayran olduğu oyun Clash Royale.

Detaylar için buyrun..

 

Öncelikle aktif olarak oynamaya devam ettiğimi belirterek oyun hakkında tüyolar, nacizane deneyimlerim ve fikirlerimi sizlerle paylaşacağım..

 

Oyun ilk çıktığından şimdiye kadar evrim geçirdi diyemeyiz ama son 3 ayda çok fazla kartın çıkması Supercell’in fazla çalışması sayesinde aa kötü oyundur o diyeler bile artık birer Clash Royaleci 🙂

 

Bilmeyenler için oyun mantığı basit karşınızdaki kanlı canlı genelliklede asya’lı (malum çok milyar adam var) arkadaşla bir güzel kule savunması ve kule atağı yapıyorsunuz.

 

Oyunda birden bire yükselmek imkansız para yatırmadan benim aşağıdaki kart seviyeme gelmeniz 6 ay’ınızı alır. Tabi bundan önce turnuva mantığı vardı ücretsiz girilen bir turnuvadan binlerce kart toplayarak çıkıyordunuz. Artık bu değişti tabi daha az kartlı turnuvalar var. (ben toplamnda farklı kampanya dönemlerinde 26 TL’lik 1k taş 100k altın ve sandık hediyeli paketten 2 adet aldım)

 

Sıra geldi nacizane taktiklerime başlangıç seviyesindeyseniz her kartın detay kısmına girip kaç canı-hızı ve saldırı hızlarını biliyor olmanız gerekli. Ker kör birde deste yaptınız diyelim. Bu destede uzmanlaşmak için pratik yapmak bol oyun şart.  Altta ortadaki menüden Defter işaretli Aktivite Günlüğünden de beğendiğiniz destelerin sahiplerinin profillerine girerek aynı desteleri sizde kopyalabilirsiniz.

 

Bir diğer taktik ise tank diye tabir edilen dev-ejderha-golem-peka vb. kartların kule tarafından kendi üzerine hasarı çekerek arkasından göndereceğiniz destek ve saldırı birimlerinin daha fazla hayatta tutarak daha fazla hasar verebilmektir.. Yaklaşık 3 aydır oynadığım desteyi sizlerle paylaşıyorum. .

 

Herkese Bol Şanslar


5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın