8 Yeni Android Telefon

Android kullanıcıları akıllı telefonların sınırlarına kadar kullanmak isteyenlerdir. İşte sizi hayal kırıklığına uğratmayacak 8 yeni model android telefon.

ONEPLUS 5T

Yakın bir çerçevesiz ekran, bir Snapdragon 835 işlemci, 8 GB RAM, metal gövde ve yüz tanıma kilidi ile, özellik yüklü tasarım sadece iPhone X tarafından rakipleniyor.

Hatta bir kulaklık jakına bile sahiptir.

PİKSEL 2 VE PİKSEL 2 XL

Evet, OLED ekranın daha büyük Pixel 2 XL ile ilgili sorunları vardı, ancak bu, bir telefona alabileceğiniz en iyi kamera ve Google Asistan, diğer sesli asistanların önünde. Bu telefon, Android’in değiştirilmemiş bir sürümünü çalıştırmak için bonus puanları da alır. Bu, daha hızlı yazılım güncellemeleriyle birlikte daha iyi görünen bir telefon anlamına gelir.

SAMSUNG GALAXY NOT 8

Bu model şimdiye kadar ki en en büyük Samsung Daha küçük ve aynı derecede etkileyici Galaxy S8 gibi, Not 8’de de akıllı telefonlarda bulabileceğiniz en etkileyici teknoloji sunuyor. Bu Super AMOLED ekran en iyilerinden biri ve Pixel kadar iyi olmasa da, kamera kalitesi etkileyici.

Ancak, Not 8’in en göze çarpan özelliği, dahili kalemi. Aynı zamanda harici satılan en büyük parçası olmaya devam ediyor. Bu küçük kalemi fazla kullanmayacaksanız, büyük S8 + veya hatta Pixel XL’den daha fazla memnun kalacaksınız.

SAMSUNG GALAXY S9 VE S9 +

Aynı tasarımı ve S8 ve S8 + ‘dan aynı özelliklerin çoğunu koruyan S9, Samsung’un amiral gemisi olma sebebi. Yıllardır S serisi, üstün bir Android telefonun ne olabileceğini gösteriyor. Ancak, alanın ötesinde daha fazla rakip ile , Galaxy S9 hala kendi başına duruyor.

Galaxy S8 üzerindeki en önemli gelişme yükseltilmiş bir kamera, daha iyi hoparlörler ve iris tanıma ve AR Emoji (temelde Apple’ın Animoji’si) için öne bakan kamera teknolojisi yer alıyor. Onun ekran teknolojisi ve endüstriyel tasarım henüz rakip olmadı, ama samsung yazılımı sizi sevindirecektir.

RAZER

Bu telefonun özellikleri çoğu insana bir satın almada onlara ilham vermeyecek, fakat süper tasarımı nedeniyle Razer’ı yazımızda bahsetme gereği duyuyoruz. İlk olarak, bu herhangi bir akıllı telefon üzerindeki en iyi ses kalitesine sahiptir. İkincisi, tipik 60hz ekranların karşılaştırma yaparak durgunluğunu hissettiren 120-hertz ekrana sahiptir. Üçüncü olarak, pilinizin tüm gün dayanmasını sağlayacak 4,000mAh pil vardır.

Bu telefon oyun oynamaktan kendini kaybeden kullanıcılar için tasarlanmış.

MOTO G5 PLUS

Listeyi bu kadar uzağa taşıdıysanız, ciddi bir etiket şoku vakasından muzdarip olabilirsiniz. İyi çalışan ve servete mal olmayan bir telefon arıyorsanız, Moto G5 Plus iş için uygun.

5.2 inçlik tam HD ekran (1080p), saygın 3,000mAh pil, parmak izi sensörü ve saf Android’e oldukça yakın bir yazılım elde edersiniz. Kamera ve işlemci sınıfının en iyisi değil, ancak bu fiyata daha iyi bir şey bulamazsınız.

ESSENTIAL

Essential Phone, en etkileyici ekran çerçevesi oranına sahip harika görünümlü bir akıllı telefon yarattı.

LG V30

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın