2018 Yılı En İyi Çağrı Kaydedici Android Uygulamaları

Bir akıllı telefonda olmayan özelliklerden biri de sesli aramaları kaydetme özelliğidir. OnePlus, Xiaomi ve Huawei gibi telefonlardan bazıları, bu özelliği Android’in yapısına dahil etmiş, Android’de başlangıçta bulunamaz. Bu uygulamalar önemli konuşmaları kaydetmeye yardımcı olduğu için çok önemli arz etmektedir.

1. Automatic Call Recorder

Uygulama ayrıca DropBox ve Google Drive ile iyi bir entegrasyona sahiptir, bu nedenle akıllı telefonunuzdaki alanın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Her şeyden önce, aynı zamanda güzel bir karanlık modu vardır. Uygulamanın ücretsiz sürümünü reklamlarla kullanabilir veya reklamları tamamen kaldıran pro sürümünü satın alabilirsiniz.

Download: (Free / Pro-$6.99)

2. Cube Call Recorder ACR

Skype, Viber, WhatsApp, Hangouts, Facebook, IMO, Line, Slack, Telegram ve diğer VoIP servislerini de içeren tek uygulamadır.

Download: (Free)

3. Google Voice

Google Voice size ücretsiz bir numara sağlar ve ücretsiz bir numarayı tek bir uygulamadan metin mesajlaşma, arama ve sesli mesaj kontrol etme özelliğinden yararlanmanızı sağlar .

Download: (Free)

4. Call Recorder – ACR

Uygulama ayrıca Dropbox, Google Drive, OneDrive, FTP ve WebDAV dahil olmak üzere birden fazla bulut depolama alanını desteklemektedir . 

Download: (Free / $2.04)

5. Call Recorder

Bu uygulamanın en sevilen özelliği, aramalarınızı şifre korumanıza izin vermesidir , böylece telefonunuzu kaybetseniz bile konuşmalarınızın güvenli olduğunu bilirsiniz. Play Store’da bulunan en iyi çağrı kayıt uygulamalarından biridir.

Download: (Free / $2.95)

6. Call Recorder By Quality Apps

MP3 veya WAV formatında aramaları kaydetmenize ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır .

Download: (Free / $4.40)

7. RMC: Android Call Recorder

MP3 ve WAV formatlarında sesli aramaları kaydetmenize izin vermez, aynı zamanda AMR, MP4 ve 3GP gibi diğer formatları da destekler .

Download: (Free)

8. Call Recorder By Recorder & Smart Apps

Uygulamayı, aramaları otomatik olarak kaydedecek veya bir çağrı sona erdiğinde size her seferinde soracak şekilde ayarlayabilirsiniz .

Download: (Free / $5.28)

9. Call Recorder By Lovakara

Aramaları telefonunuza kaydedebilir veya telefonunuzu destekliyorsa bunları harici bir SD karta aktarabilirsiniz. 

Download: (Free)

10. All Call Recorder Lite 2018

Listedeki en basit uygulamalardan biridir ve sadece temel işlevleri listeler

Download: (Free)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hakkında

mimforevaÖlümüne Atatürkçü, sıkı bir oyuncu, bilgi sistemleri elemanı, 87 doğumlu, hayat dolu, araştırmacı, biraz göbekli iyi bir adam.

Yorum Yazın